Aging2.0 Prague Chapter networking

Prague
Tue, Apr 16, 2019, 6:00 PM (CEST)

Prague

Máte produkt/službu, která pomáhá zlepšit život seniorům? Pracujete se seniory nebo vás téma stárnoucí populace zkrátka jen zajímá?

Přijďte na neformální setkání s tématem “stárnoucí populace” a s tím spojené výzvy a příležitosti. Cílem je poznat se a pohovořit o tématu stárnoucí populace - o tom s jakými úskalími se setkáváme, jak můžeme spolupracovat, jak si můžeme pomoci, apod. Cílem je vybudovat komunitu lidí kolem tématu stárnutí v České Republice.

O pořadatelích:

Oscar Senior se snaží starším lidem pomoci s komunikací s rodinou a pečovateli pomocí technologií - více informací najdete zde: https://www.oscarsenior.com/cs/. Zakladatel Oscar Senior, Tomáš Posker, je ambasadorem pražské chapter organizace Aging2.0 (globální platforma, která se zabývá podporou inovací adresujících výzvy a příležitosti ve stáří). Více informací o platformě Aging2.0 najdete zde: https://www.aging2.com/.  

When

Tuesday, Apr 16
6:00 PM - 9:00 PM (CEST)

Where

U Medvídků
Na Perštýně 7 Prague 1100 01

Host

  • Tomáš Posker

    Tomáš Posker

    Oscar Senior s.r.o.

    CEO

Improving the lives of older adults around the world.

Join Us!

Upcoming Events

Disclaimers: By registering for, or attending, this event, you are agreeing to the following: Photographs may be taken at the event and appear on social media. You are authorizing Aging2.0 to use your image, likeness and / or name on social media such as Facebook, Twitter, the Aging2.0 blog or other marketing materials in connection with the event. The organizers of this event, Aging2.0, and any of their employees, volunteers, members and representatives are not responsible for any injury, loss or damage of any kind sustained by any person while participating in this event.