Setkání u kulatého stolu

Prague
Tue, Sep 10, 2019, 5:00 PM (CEST)

Check out what happened

Prague

Jen 14 židlí je u kulatého stolu na Australian Trade and Investment Commission v Praze. Na jedné z nich zasedne ambasador Aging2.0 Chapters Prague Tomáš Posker. Přidejte se k němu, přijďte diskutovat v češtině a v neformálním prostředí na téma:

Kdo se má podílet na péči o seniory? Stát, rodina, instituce? Jak si v České republice stojíme a čím se můžeme inspirovat u jiných modelů péče?

Cílem tohoto setkání je nejen probrat, co bychom mohli dělat jinak, ale zároveň se také spojit, abychom změn v péči o seniory skutečně dosáhli.

Už teď víme, že se u kulatého stolu sejdou zástupci státních i mezinárodních institucí, podnikatelé, kteří pomáhají seniorům či pečovatelům, i akademici. Diskuze tak bude rozhodně zajímavá.

Zajistili jsme pro vás drobné občerstvení, ale na parkování jsme v centru Prahy bohužel krátcí. Auto můžete nechat v nedalekých nákupních centrech Palladium a Kotva. Přijďte prosím včas, s dobrou náladou a v outfitu smart casual. Při příchodu se prosím nahlaste z bezpečnostních důvodů dole na recepci.

Těšíme se na vás.

Keynote Speaker

  • Tomáš Posker

    Tomáš Posker

    Oscar Senior s.r.o.

    CEO

When

Tuesday, Sep 10
5:00 PM - 8:00 PM (CEST)

Where

Australian Trade and Investment Commission
Klimentská 10 Praha 1110 00

Improving the lives of older adults around the world.

Join Us!

Upcoming Events

Disclaimers: By registering for, or attending, this event, you are agreeing to the following: Photographs may be taken at the event and appear on social media. You are authorizing Aging2.0 to use your image, likeness and / or name on social media such as Facebook, Twitter, the Aging2.0 blog or other marketing materials in connection with the event. The organizers of this event, Aging2.0, and any of their employees, volunteers, members and representatives are not responsible for any injury, loss or damage of any kind sustained by any person while participating in this event.